Mūsų draugai

Reklaminis skydelis

Saugaus eismo priemonių paroda PDF Spausdinti Email

1parodasaugpriemŠeduvos lopšelis-darželis dalyvaudamas LR automobilių kelių direkcijos konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“ parengė saugaus eismo priemonių parodėlę. Šia parodėle ne tik Šeduvos lopšelio-darželio bendruomenė galėjo pasidžiaugti, bet ji buvo pristatyta ir Šeduvos gimnazijos pradinių klasių mokiniams. Direktorė Daiva Staškūnienė kartu su projekto „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“ personažu KATINU mokinukams pristatė saugaus eismo parodėlėje esančias priemones: įvairiausius atšvaitus, šviesą atspindinčius krepšius, rūbelius, liemenes, dviratininkų šalmus, knygutes. Vaikai buvo smalsūs, įdėmiai klausėsi pasakojimų kaip tinkamai dėvėti atšvaitus, kitas priemones, kad būtume saugūs. Mokiniai apžiūrėjo piešinių parodėlę „Saugaus eismo ABC“. Mokytojai padovanojome šviesą atspindinčią liemenę, mokinukams po juostinį ir priklijuojamą atšvaitą. Linkėjome saugios artėjančios vasaros, neužmiršti laikytis saugumo važiuojant dviračiu, einant pėsčiomis. Parodos dėka ugdėme ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų saugaus elgesio keliuose kompetenciją, vaikai įgijo pagrindinių žinių apie pėsčiųjų elgesį gatvėje.

©Šeduvos lopšelis-darželis. Visos teisės saugomos. Kopijuoti, platinti informaciją be autorių sutikimo draudžiama